Tato stranka by vapadalo mnohem lepe v prohlizeci, ktery podporuje webove standardy, nicmene prohlizet ji muzete v jakemkoliv prohlizeci, nebo zarizeni s pristupem na Internet.DDR portal tě vítá na serveru českých hráčů Dance Dance Revolution


Small Font Medium Font Large Font

Vstupujete na tyto stránky jako:
ec2-44-222-64-76.compute-1.amazonaws.com
44.222.64.76

Když teď víme něco o vás, zjistěte si naoplátku vy něco o DDR.

TOPlist

Valid HTML 4.01 Strict

Valid CSS!

Optimalizováno pro FirefoxChcete si koupit redukci ?

Když máte softpad nebo hardpad s koncovou na PS2 a chcete jej používat v PC, pak budete potřebovat redukci. Existuje plno redukcí, ale pozor, ne všechny jsou stejně kvalitní. Některé vám nemusí brát najednou dvojskok - šipky nahoru a dolů nebo levá a pravá současně. My už tyto problémy řešili, tak vám můžeme doporučit redukci nazývanou Dual Shooter. Připojíte k ní dokonce 2 pady současně, takže můžete hrát DDR ve dvou.

V případě XboX padu existuje jiné řešení. Koncovka na XboX a PC - USB je víceméně podobná. Stačí původní odštípnout a maličko přepájet pár drátů a máte USB řešení v řádu jednotek až děsítek korun. Existují pady co mají přímo USB koncovku, pak máte štěstí a bude Vám stačit už jen ovladač na PC zvaný XBCD driver, nebo bude pad tak chytrý, že bude po připojení ihned fungovat bez další pomoci.


Odkazy na internetové obchody

PositiveGamming - www.positivegaming.com (promo kód "czechddr")
název redukce - Trio Linker Plus

Play-Asia - www.play-asia.com (pouzijte vzdy tento odkaz)
název redukce - Dual Shooter (EMS USB2)

dual-shooter.jpg, 6 kB triolinker.jpg, 29 kB

Datum poslední modifikace definice 'koupit_redukci':
01.11.2009 00:00