Tato stranka by vapadalo mnohem lepe v prohlizeci, ktery podporuje webove standardy, nicmene prohlizet ji muzete v jakemkoliv prohlizeci, nebo zarizeni s pristupem na Internet.DDR portal tě vítá na serveru českých hráčů Dance Dance Revolution


Small Font Medium Font Large Font

Vstupujete na tyto stránky jako:
ec2-44-200-194-255.compute-1.amazonaws.com
44.200.194.255

Když teď víme něco o vás, zjistěte si naoplátku vy něco o DDR.

TOPlist

Valid HTML 4.01 Strict

Valid CSS!

Optimalizováno pro FirefoxCo je to Arcade / Arkáda

Arcade, neboli po našem "arkáda" je velký a težký automat na kterém běží některý z Dance Dance Revolution simulátorů a najdeme ho v hernách nebo v klubech. Princip je stejný jen s tím rozdílem, že arkádu nevezmete na ramena a neodnesete na vyzkoušení ke kamarádům, protože váží zhruba tak 300 kg (většinou jde o počítač zavřený v kovové konstrukci s hardpady a senzory) a můžete hrát jen to, co už v mašině je (Obvykle tak 50-150 songů, 1 themes a 1 nebo pár noteskinů. Pokud jde o arcadu a announcera, bude tam jen jeden nebo žádný.) Jedná se o automat nevýherní, ale vy za hraní platíte. Hraje se v botách. Co se týče samotného programového vybavení - arkády mají o něco přísnější hodnocení než počítačové verze, ale zas jsou jednotné po celém světě a díky tomu se na nich hrají turnaje nebo kvalifikace na turnaje na světové úrovni.

V naší republice byla jedna arkáda - Dance Station 3DDX 2 D-Tech - a to na pražském Andělu (Smíchově), v budově obchodního centra Nový Smíchov úplně nahoře ve VGH - Virtual Game Hall. Jako první ji začali používat až členové Czech DDR. 3DDX je arkáda s hardpady pro nohy a zároveň se senzory i pro ruce.

A takhle nejak to muze vypadat

Datum poslední modifikace definice 'arcade':
01.11.2009 00:00