Tato stranka by vapadalo mnohem lepe v prohlizeci, ktery podporuje webove standardy, nicmene prohlizet ji muzete v jakemkoliv prohlizeci, nebo zarizeni s pristupem na Internet.DDR portal tě vítá na serveru českých hráčů Dance Dance Revolution


Small Font Medium Font Large Font

Vstupujete na tyto stránky jako:
ec2-44-200-194-255.compute-1.amazonaws.com
44.200.194.255

Když teď víme něco o vás, zjistěte si naoplátku vy něco o DDR.

TOPlist

Valid HTML 4.01 Strict

Valid CSS!

Optimalizováno pro FirefoxCo je freestyle

Představte si že už chvíli hrajete, máte své oblíbené skladby a sem tam si pamatujete kde má která písnička svoji "zradu" nebo naopak pěknou část. Když si nějakou takovou skladbu vyberete a "naučíte" se jeji šipky - "taneční kroky" nazpaměť, tak objevíte další způsob jak hrát.

Ve chvíli, kdy znáte posloupnost šipek aneb stepchart, můžete se předvést. Můžete zkusit potvrzovat šipky poslepu, rukama, odbíhat z padu, dělat různé otočky, skákat ve více lidech a tak podobně. Když při tom všem ještě správně potvrdíte šipky na padu freestyle je na světě :o)

Určitě nejde se naučit všechny skladby nazpaměť, ale tak jednu, dvě byste mohli zkusit. Při tomto způsobu hraní nejde ani tak o body jako o publikum a originalitu a začíná to být stale těžší a těžší, protože jich neustále přibývá. Nezapomeňte ale, že jde pořád jen o zábavu a pohyb :o)

Zkuste se podívat do sekce video a stáhněte si nějakou ukázku. Vymyslet se toho dá skutečně mnoho. Hodně štěstí!

Datum poslední modifikace definice 'freestyle':
01.11.2009 00:00