Tato stranka by vapadalo mnohem lepe v prohlizeci, ktery podporuje webove standardy, nicmene prohlizet ji muzete v jakemkoliv prohlizeci, nebo zarizeni s pristupem na Internet.DDR portal tě vítá na serveru českých hráčů Dance Dance Revolution


Small Font Medium Font Large Font

Vstupujete na tyto stránky jako:
ec2-44-200-194-255.compute-1.amazonaws.com
44.200.194.255

Když teď víme něco o vás, zjistěte si naoplátku vy něco o DDR.

TOPlist

Valid HTML 4.01 Strict

Valid CSS!

Optimalizováno pro FirefoxChcete si koupit softpad ?

Existuje calá řada softpadů - levnější, dražší, s výplní, bez výplně, pro různé platformy. Mají různou výdrž, jiný potisk a barvy šipek a tlačítek a různou koncovku. Nejčastěji jsou pro PS2, XboX nebo na PC (USB). Hlavně na koncovku si dejte při koupi pozor. Pokud to není právě ta co potřebujete, je nutné si k padu koupit i redukci.

Doporučovaný postup pro získání softpadu:

 • Podívejte se na fórum, jestli někdo softpady právě neprodává, nebo se nechystá nějaká skupinka hráčů k hromadnému nákupu. To by pak ulehčilo peněžence.

 • Softpady na Internetu můžete koupit u firmy PositiveGaming. Jděte na stránky www.positivegaming.com, klikněte na Shop a softpad si vyberte. Mívají akce kdy za 1 pad nakoupíte 2... Na této stránce si můžete koupit i redukci. Při registraci použijte promote kód "czechddr". Získáte alespoň pětiprocentní slevu na první nákup.

 • Další softpady můžete koupit v e-shopu Play-Asia . U tohoto obchodu nemusíte používat promokód, stačí na shop přijít a následně realizovat objednávku před odkaz dole na stránce. Ten odkaz použijte prosím i v případě, že si zboží chce koupit nějaký vás známý.

  Další zkušenosti najdete na fóru - Tam najdete vše od údržby, zátěže, výdrže, vzhledu, až po rady jak docílit toho, aby se softpad moc nehýbal a naklouzal po podlaze při rychlejším hraní.


  Odkazy na internetové obchody

  PositiveGamming - www.positivegaming.com (promo kód "czechddr")
  název redukce - Trio Linker Plus

  Play-Asia - www.play-asia.com (pouzijte vzdy tento odkaz)
  název redukce - Dual Shooter (EMS USB2)

  soft1.jpg, 92 kB
  soft2.jpg, 91 kB

  Datum poslední modifikace definice 'koupit_softpad':
  01.11.2009 00:00