Tato stranka by vapadalo mnohem lepe v prohlizeci, ktery podporuje webove standardy, nicmene prohlizet ji muzete v jakemkoliv prohlizeci, nebo zarizeni s pristupem na Internet.DDR portal tě vítá na serveru českých hráčů Dance Dance Revolution


Small Font Medium Font Large Font

Vstupujete na tyto stránky jako:
ec2-44-200-194-255.compute-1.amazonaws.com
44.200.194.255

Když teď víme něco o vás, zjistěte si naoplátku vy něco o DDR.

TOPlist

Valid HTML 4.01 Strict

Valid CSS!

Optimalizováno pro FirefoxCo je DDR

DDR nebo-li Dance Dance Revolution je hudebně založený simulátor tance. Považuje se za sport, zábavu a je neuvěřitelně návykový. U nás jej zatím moc nenajdete, proto vám má tato stránka pomoci dozvědět se o něm víc.

Jak hra vypadá vám mohou napovědět fotky, videa, nebo recenze. Ani v televizi, nebo novinách vám neřeknou jaké to je, něž-li si to na vlastní kůži nezkusíte. A pokud vás DDR nechytne, je plno podobných her jako ITG, 3DDX, PPP, PIU, EZ2D, TMN, PNM, KM, BM.


Základní zdroje, kde mimo tohoto serveru hledat informace jsou stránky Czech DDR info a české DDR forum.

K vlastnímu hraní potřebujete 3 věci. Software, hardware a hráče.

Jako software můžete na PC použít oblíbený a volně šiřitelný simulátor Stepmania, ale existují i verze pro Playstationa 1 i 2, či XboX. Za nějaký čas můžete do Stepmanie nahrát další vylepšení (nové skladby - songs, změnit vzhled - themes, změnit hlas komentátora - announcer, tvar a barvu šipek - noteskin až po jemné nastavení programu).

Hardware nazýváme pad, a je to ona "taneční podložka", která bude snímat vaše kroky. V levnější lehké verzi ji označujeme slovem softpad, v robustnější a hmotnější pak hardpad, nebo pokud najdete taneční automat v herně - říkejte mu arcade.

Hráčem se může stát kdokoliv i vy. Pokud nechcete nic stahovat a instalovat, můžete kdykoliv přijít na menší srazy nadšenců, na větší akce setkání označované jako cony, vyzkoušet si taneční automat - arcade - v herně. Protože víme, jak je tato forma zábavy méně známa, už víme jak k nováčci přistupují. Takže se nebojte stavit, zeptat a zdarma si to vyzkoušet. Poradíme, naučíme, předvedeme. Již doslova tisíce lidí jsme hru za minutku naučili a před 90% u ní zůstala. Budete-li chtít, můžete i vstoupit mezi členy Czech DDR.

Datum poslední modifikace definice 'ddr':
01.11.2009 00:00